Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!
Tento produkt již není na skladě
Datum dostupnosti: 21.05.2026
Ponorné čerpadlo LEO LKS-1102SE - automatická vodárna se spodním sáním se zabudovanou řídící jednotkou, která při poklesu tlaku spíná čerpadlo.
V případě častějších menších odběrů vody, nebo malých netěsností v rozvodu vody, nebo při využití vody i pro toaletu, doporučujeme na její výtlak zabudovat malou tlakovou nádobu o objemu nejlépe 8 až 24 l, která omezí počet spínání čerpadla domácí vodárny.
Konstrukce čerpadla:
Použití:
Křivka čerpadla LEO BLKS-1102 SE:

| Délka přívodního kabelu | 15 m |
| Maximální výtlak | 45 m |
| Provedení | 230 V |
| Těleso čerpadla | nerez a plast |
| Maximální ponor | 12 m |
| Připojení | 1" |
| Průměr čerpadla | 160 mm |
| Maximální průtok (l/min) | 90 l/min |
| Maximální průtok (m³/hod) | 5,4 m³/hod |
| Výkon čerpadla | 1100 W |
Výborný na zahradu...čtěte více(skrýt)
vše v pořádku...čtěte více(skrýt)
Tiché, zatím krátce v provozu, ale bez problémů.....čtěte více(skrýt)
Přihlaste se k odběru a získejte
slevový kupón v hodnotě 100 Kč
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!