Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!
Datum dostupnosti:
Čerpadlo IBOPROM AUTO 1200 s automatickou regulací (AUTO) v provedení z nerezavějící oceli (INOX). Čerpadlo je určeno k plnému ponoření, má vysoký stupeň ochrany IPX8 a maximální teplota čerpaného média je 35 °C.
Hlavní přednosti čerpadla:
Použití:
Křivka čerpadla IBOPROM:

| Maximální výtlak | 47 m |
| Provedení | 230 V |
| Těleso čerpadla | nerez a plast |
| Maximální ponor | 7 m |
| Připojení | 1" |
| Průměr čerpadla | 155 mm |
| Délka přívodního kabelu | 10 m |
| Maximální průtok (l/min) | 100 l/min |
| Maximální průtok (m³/hod) | 6 m³/hod |
| Výkon čerpadla | 1200 W |
Přihlaste se k odběru a získejte
slevový kupón v hodnotě 100 Kč
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!