Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!
Datum dostupnosti:
IQ 2 AUTO je kompaktní zařízení navržené pro zásobování domácností čistou vodou z vlastních zdrojů (studně) nebo pro zvýšení tlaku z vodovodní sítě. Čerpadlo je vybaveno frekvenčním měničem, který zajišťuje konstantní tlak u všech odběrných míst, jemný start motoru a nižší spotřebu energie v porovnání s klasickými domácími vodárnami.
Moderní čerpadla s integrovaným frekvenčním měničem se vyznačují tichým provozem, snadnou instalací a údržbou a disponují ochranou proti chodu nasucho, vodnímu rázu, výkyvům napětí nebo přetížení motoru.
Vlastnosti produktu:
Technické údaje:
IQ 2 AUTO je ideálním řešením pro domácnosti, které hledají spolehlivé, tiché a energeticky úsporné čerpadlo s inteligentní regulací tlaku.
Křivka čerpadla IBO IQ 2 AUTO:

| Maximální výtlak | 40 m |
| Maximální průtok (l/min) | 70 l/min |
| Maximální průtok (m³/hod) | 4,2 m³/hod |
| Provedení | 230 V |
| Příkon | 400 W |
| Oběžné kolo | noryl |
| Připojení - sání | 1 " |
| Připojení - výtlak | 1 " |
| Těleso čerpadla | plast |
| Maximální sací hloubka | 9 m |
| Ochrana proti chodu na sucho | integrovaná |
Vypadá to dobře....čtěte více(skrýt)
Přihlaste se k odběru a získejte
slevový kupón v hodnotě 100 Kč
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!