Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!
Datum dostupnosti:
Samonasávací čerpadlo SPERONI CA 198 - 400 V s oběžným kolem z nerezové oceli vhodné pro čerpání čisté nebo mírně znečištěné vody z vrtů, studní, nádrží, šachet kde sací hloubka není více než 8 m.
BAZAR: Čerpadlo má promáčknutý kryt motoru. Otestováno, plně funkční a bez dalších závad.
K ovládání čerpadla lze použít všechny typy ovládání:
Konstrukce čerpadla:
Použití:
Křivka čerpadla SPERONI CA 198 - 400 V:

| Maximální výtlak | 60 m |
| Maximální průtok (l/min) | 90 l/min |
| Maximální průtok (m³/hod) | 5,4 m³/hod |
| Provedení | 400 V |
| Příkon | 1100 W |
| Oběžné kolo | nerez |
| Připojení - sání | 5/4 " |
| Připojení - výtlak | 1 " |
| Těleso čerpadla | nerez a litina |
| Maximální sací hloubka | 8 m |
Přihlaste se k odběru a získejte
slevový kupón v hodnotě 100 Kč
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!