Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!
Datum dostupnosti:
Ponorné čerpadlo IBO ISQ 32-750 AUTO z nerezavějící oceli je určeno k čerpání čisté a mírně znečištěné vody bez abrazivních částic (např. písku). Ideální je na odčerpávání dešťové a povrchové vody z nádrží, jezer, rybníků či řek, na zásobování zahradních jezírek, jakož i na odvodňování zaplavených sklepů, domů, garáží a jiných prostor.
Hlavní vlastnosti:
Technické údaje:
Materiálové provedení:
Křivky čerpadel IBO ISQ:

| Maximální výtlak | 12 m |
| Maximální průtok (l/min) | 240 l/min |
| Maximální průtok (m³/hod) | 14,4 m³/hod |
| Provedení | 230 V |
| Příkon | 550 W |
| Připojení | 5/4" |
| Průměr čerpadla | 151 mm |
| Těleso čerpadla | nerez |
| Maximální velikost pevných částic | 3 mm |
| Délka kabelu čerpadla | 10 m |
| Hmotnost | 7 kg |
| Řezací zařízení | ne |
| Plovák | ano |
Přihlaste se k odběru a získejte
slevový kupón v hodnotě 100 Kč
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti je aktuální doba dodání objednávek prodloužena na 4–5 pracovních dnů. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení!