Sortiment produktů

Čerpací technika

profesionální a ekonomické rady čerpadel a domácích vodáren pro použití v domácnostech i průmysle. Nabízíme ověřených a renomovaných výrobců s dlouho tradici výroby čerpadel.

Nabídka značek: HyDrop, EVAK, Grundfos, Saer, Speroni, Pentax, Stairs, Ebara, Noria, Calpeda, Jadi, Aquacup, IBO, Umbra Pompe, DAB

Příslušenství k čerpací technice

tlakové nádoby s vakem nebo bezúdržbové tlakové nádoby, ovládání a ochrana čerpadel pomocí elektronických a mechanických zařízení jako frekvenční měniče, průtokové spínače, tlakové spínače, plovákové spínače, kulové ventily ventily, manometry, filtry.

Nabídka značek: Aqupress, SPTB, GWS, Kompakt, Electroil, Italtecnica, EVAK, HyDrop, Atlas Filtri, Plastica Alfa, Faes

Závlahové sytémy

automatické závlahy pro všechny typy trávních ploch. Vhodné pro zahrady, parky i profesionální sportovní plochy. Nabízíme všechny profesionální značky světových výrobců závlah. Moderní ovládací jednotky s řízením závlah přes Smartfón, tablet nebo PC. Kompletní sortiment kapkové závlahy pro zavlažovaní rostlin, ovocných, okrasných stromů a užitkové zahrady a skleníku. V nabídce máme i veškeré příslušenství k instalaci závlah jako šachty, spojky objímky a narádí.

Nabídka značek: Hunter, Rain Bird, Toro, K-Rain, Irritec, Plastica Alfa, Rain, Palaplast

Potrubí, hadice

všechny typy potrubí a hadic. Hadice pro rozvody vody pro závlahy LDPE, HDPE, kalové hadice pro kalové a drenážní Čerpadla, zahradní PVC hadice a speciální hadice (vlnovec, flexi hadice)

Nabídka značek: Plastica, Palaplast, AP, DAN plastic

Instalační materiál

všechny typy kulových ventilů, mechanických spojek o rozměre 16 – 110 mm, mosazné a nerezové tvarovky, speciální spojky a přechodky, hadičníky, GEKA spojky, holendrové spojky, Ypsilony, rozdělovače, spony.

Nabídka značek: Klum, IVR, Aqua Plastic, Irritec, Plastica Alfa, Rain

Jezírko

Nejširší sortiment jezírkové techniky na trhu. Největší nabídka značek typů a modelů pro stavbu a údržbu jezírek a okrasných vodních ploch. U nás najdete EPDM folie a příslušenství, fontánová, jezírková čerpadla, jezírkové skimmery, vzduchovaní jezírek, osvětlení jezírek. Také máme v nabídce ekonomické i profesionální řady kompletních filtraci a kompletní péči o jezírko pomocí jezírkové chemie.

Nabídka značek: OASE, Pontec, AQUA-TECH, Aquacup, Hailea, VELDA, Firestone

Zahrada

V této sekci nabízíme sortiment pro údržbu a provoz zahrad. Trávní hnojivá a osívá, aplikátory hnojiv ochrany trávníku proti křtům pomocí sítí, agrotextilie, mulčovací textilie, stínicí sítě, zahradní hadice, šachty, vodní zásuvky a příslušenství

Nabídka značek: Barenbrug, DLF, ICL, Avinet, Profitex, Shade TEX, AP hadice, Ekobrim, Plastica Alfa, Rain, Di Martino